+48 508-652-002 parking.modlin62@gmail.com

PARKING MODLIN 62 CZYNNY 24/H 7 DNI W TYGODNIU.

PRZEGLĄDY DIAGNOSTYCZNE NAPRAWY MECHANICZNE

PARKING PRZY LOTNISKU MODLIN - SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku Modlin.

Kiedy wyjeżdżasz na wakacje rodzinne, na które wyjeżdża kilka osób, zabierasz najczęściej ze sobą sporo bagażu. Są to zapewne jakieś plecaki, walizki albo torby podróżne, no i jeszcze pewnie jakiś bagaż podręczny. Tych wszystkich rzeczy jest sporo. Rodzi się więc pytanie, jak to przewieźć na lotnisko. Czy brać taksówkę, czy pojechać własnym samochodem. Oczywiście własny samochód to zawsze własny, wiemy ile do niego zmieścimy, no i możemy swobodnie się nim przemieszczać, zatrzymać gdzieś po drodze. Jedziemy jednak na lotnisko i mamy stamtąd odlecieć samolotem, więc co zrobić tam na miejscu z samochodem? Z drugiej strony pozostawienie samochodu pod blokiem, gdzieś w niestrzeżonym miejscu na dłuższy czas pod naszą nieobecność, też może wzbudzać niepokój, czy niepilnowany w tym czasie będzie stał w nienaruszonym stanie aż do naszego powrotu.

Tutaj przychodzi nam z pomocą oferta parkingu znajdującego się przy lotnisku. Parking Modlin 62 to właśnie parking, który położony jest blisko lotniska w Modlinie i na którym możemy bez problemu pozostawić swoje auto na dłuższy czas spokojni, że będzie pod stałym nadzorem personelu parkingu. Taki parking przy lotnisku Modlin, to świetne rozwiązanie. Jest w pełni strzeżony, ma ogrodzony teren, możemy więc bez obaw, zrelaksowani wyjechać na wakacje, bez zamartwiania się o nasz samochód.

Takie rozwiązanie, w którym pozostawiamy swój pojazd na parkingu przy lotnisku Modlin, ma też swoją drugą zaletę. Kiedy wracamy z podróży, nie musimy martwić się o to, kto nas przywiezie z lotniska do domu. Nie musimy czekać na taksówkę lub nie musimy dzwonić do znajomych aby odebrali nas spod lotniska. Tym bardziej że mamy często bagaże, czasem jeszcze coś przywozimy z podróży dodatkowo, więc mogłoby to stworzyć spory kłopot. Nasz samochód będzie czekał na nas bezpiecznie na parkingu Modlin w tym miejscu, w którym go pozostawiliśmy. Co więcej, gdy już przylecimy na miejsce i wysiądziemy z samolotu, możemy po prostu zadzwonić do obsługi parkingu, a kierowca odbierze nas spod samego lotniska i przywiezie na parking po odbiór samochodu.

Wybierając się w podróż na lotnisko Modlin, możemy przyjechać oczywiście w każdej chwili na parking i pozostawić tam w pełni bezpiecznie swój samochód. Warto jednak przed skorzystaniem z usługi zapoznać się z kilkoma informacjami przydatnymi dla klientów, które znajdują się na stronie internetowej parkingu. Na podstronie Lotnisko Modlin Parking 62 – Informacje dla klientów, znajdziemy kilka najczęściej zadawanych przez klientów pytań oraz odpowiedzi na nie. Na stronie znajdziemy także regulamin parkingu.

Kilka słów o lotnisku w Modlinie i jego okolicach

Port lotniczy otworzony został w lipcu 2012 roku. Planowano otworzyć go na Mistrzostwa Europy W Piłce Nożnej, które odbywały się  w Polsce. Jednakże dopiero w połowie lipca już po finałowym meczu, wylądował na lotnisku pierwszy samolot rejsowy.  Z roku na rok coraz więcej pasażerów zaczęło korzystać z lotniska. Port obsługuje obecnie linie lotnicze Ryanair. W okolicy lotniska powstało także wiele nowych obiektów. Należą do nich m.in. restauracja, hotele, sklepy no i oczywiście parkingi, bardzo ułatwiające życie osobom przyjeżdżającym na lotnisko własnym samochodem.

Na Parkingu 62 do dyspozycji klientów jest przestronna poczekalnia, nie trzeba zatem od razu kierować się na lotnisko po przyjeździe, kiedy na samolot musimy jeszcze trochę poczekać. Decydując się na pozostawienie jakiejś części swojego bagażu, także nie musimy się martwić o to, co mamy z nim zrobić, gdyż na miejscu dostępna jest przechowalnia bagażu oraz depozyt do przechowania najbardziej wartościowych rzeczy, takich jak klucze czy dokumenty.

Nie jest także problemem nocleg. Gdy zdarza się, że przylatujemy z podróży w nocy i nie mamy już zwyczajnie siły aby od razu jechać samochodem z lotniska do domu, możemy skorzystać z usług hotelu, który znajduje się ok 1 kilometra od samego parkingu.

KONTAKT

+48 508-652-002

+48 508-652-034

parking.modlin62@gmail.com

wspolpraca.parking62@gmail.com

Stanisławowo 23A 05-180 Stanisławowo

Współrzędne GPS : 52°27'52.6"N 20°43'15.6"E

NIP: 531-169-95-07

Współpracujemy z :

Parking Lotnisko Modlin - Parking 62

wypożyczalnia samochodów 62

Call Now Button