+48 508-652-002 parking.modlin62@gmail.com

PARKING MODLIN 62 CZYNNY 24/H 7 DNI W TYGODNIU.

PRZEGLĄDY DIAGNOSTYCZNE NAPRAWY MECHANICZNE

PARKING PRZY LOTNISKU MODLIN - SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Lotnisko Modlin Parking 62 – Informacje dla klientów

 

lotnisko Modlin parkingParking Modlin 62. Poniżej przedstawiamy Państwu kilka dodatkowych informacji dotyczących funkcjonowania naszego parkingu oraz udogodnień jakie posiadamy na miejscu.

 • Czy konieczna jest rezerwacja miejsca na parkingu Modlin?

Na naszej stronie udostępniliśmy Państwu wygodny formularz rezerwacji, w którym mogą Państwo wybrać datę oraz godzinę przyjazdu, jak również podać ilość samochodów dla których miejsca miałyby być zarezerwowane. Oczywiście rezerwacja nie jest koniecznością, jednakże wypełniając formularz mają Państwo pewność i gwarancję, że miejsca na określoną ilość samochodów w danym dniu i godzinie będą dla Państwa zarezerwowane.

 • Lotnisko Modlin Parking 62 – Jak daleko położony jest od lotniska?

Nasz Parking 62 to parking przy lotnisku Modlin. Położony jest jedynie 5 minut od lotniska w Modlinie! Mogą Państwo dzięki temu przygotować się do podróży bez żadnej obawy o spóźnienie na lot.

 • Czy parking jest bezpieczny?

Oczywiście, parking jest bardzo bezpieczny, teren parkingu jest ogrodzony, oświetlony, strzeżony i pod nadzorem stałego monitoringu. Parking czynny jest 24 godziny na dobę i posiada całodobową ochronę. Dajemy pełną gwarancję bezpieczeństwa dla pozostawionego przez Państwo auta, oraz oddanie go w nienaruszonym stanie podczas odbioru pojazdu.

 • Jaki jest cennik za pozostawienie pojazdu na parkingu?

Aktualny cennik pozostawienia pojazdu na naszym parkingu, dostępny jest na podstronie Cennik. Istnieje także możliwość wykupienia abonamentu, wówczas oszczędzają Państwo 50 zł.

 • W jaki sposób można dokonać opłaty za parking?

Istnieje kilka możliwości płatności za parking. Mogą Państwo dokonać płatności kartą jak i gotówką, istnieje również możliwość płatności przy odbiorze pojazdu.

 • Czy otrzymam Fakturę Vat?

Na życzenie każdego klienta wystawiamy FV. Jeżeli życzą sobie Państwo otrzymać fakturę za parking, prosimy uprzejmie o taką informację podczas uiszczania opłaty za usługę.

 • Jak mogę odebrać pojazd po powrocie z podróży, przylocie?

Po przylocie prosimy o telefon, a nasz pracownik odbierze Państwa spod terminalu lotniska.

 • Jakie udogodnienia dla klientów dostępne są na parkingu?

Na miejscu posiadamy nowoczesną i wygodną poczekalnię wraz z TV, dostępne jest WC oraz internet WI-FI, jest także ekspres do kawy (dostępna jest dla Państwa kawa i herbata gratis), jak również posiadamy kącik zabaw dla dzieci wraz z kolorowymi grami!
Istnieje też możliwość aby zdeponować u nas klucze i dokumenty. Posiadamy również możliwość przechowania nadbagażu.
Dostępny jest także sklep spożywczy, a ok 1km od parkingu znajduje się hotel oraz tania restauracja.

 • Czy oferujecie jakieś dodatkowe usługi?

Tak, oferujemy dodatkowo także usługę dotyczącą naprawy ewentualnych usterek, po uprzednim uzgodnieniu tej kwestii telefonicznie lub bezpośrednio na miejscu.
Dodatkowo, całkowicie bezpłatnie, możemy pomóc Państwu przy rozruchu pojazdu, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Prosimy o kontakt w tych sprawach pod numerem telefonu +48 532-211-555.

Dla klientów naszego parkingu przygotowaliśmy drobne upominki w postaci smyczy na klucze z logo naszego parkingu jak i zawieszki zapachowe do samochodu.

 

Lotnisko Modlin Parking 62 – Udogodnienia dla klientów

bagaż - lotnisko Modlin parkingNasz parking przy lotnisku Modlin oferuje nie tylko możliwość pozostawienia samochodu pod opieką pracowników. Oczekując na dalszą podróż samolotem, mogą Państwo skorzystać z wielu oferowanych przez nas udogodnień.
Do nich zalicza się:

  • Przestronna poczekalniaparking Modlin 62 oferuje możliwość skorzystania z przestronnej oraz wygodnej poczekalni. Na jej wyposażeniu znajduje się odbiornik telewizyjny, a także ekspres do kawy. Wszyscy nasi Klienci nie płacą za gorące napoje przygotowane w ekspresie.
  • Kącik dla dzieci – podróżujący z najmłodszymi, nie muszą martwić się o wyszukiwanie dla nich specjalnych zajęć. Parking przy lotnisku Modlin przygotował również specjalne miejsce do zabawy dla wszystkich dzieci. Kącik dla najmłodszych wyposażony jest w kolorowe zabawki oraz ciekawe gry.
  • Depozyt cennych rzeczy – jeżeli zdecydują Państwo, że chcą pozostawić klucze lub ważne dokumenty w samochodzie, to istnieje możliwość przechowania ich w zamkniętej skrytce. W ten sposób mają Państwo czas do ostatnich chwil przed podróżą, by zastanowić się o ewentualnym pozostawieniu cennych rzeczy na terenie kraju. Nie zawsze podróżowanie z kluczami od domu lub samochodu jest bezpieczne. Ryzyko kradzieży lub zgubienia cennych drobiazgów, może przyczynić się do wielu różnych problemów. Natomiast przechowując klucze i dokumenty w naszym depozycie, zyskują Państwo gwarancję ich zwrotu w nienaruszonym stanie.
  • Przechowalnia bagażu i nadbagażu – jeżeli jeszcze przed samym odlotem, zdecydują Państwo o pozostawieniu jakiejś części bagażu, to przy naszym parkingu, nie będzie z tym najmniejszego problemu. W naszej ofercie znajduje się przechowalnia bagażu oraz nadbagażu. Jest to bardzo duże udogodnienie, szczególnie podczas kontroli bagażu, która wykaże niedozwoloną zawartość lub nadbagaż.

Możliwość noclegu

Parking przy lotnisku Modlin znajduje się w pobliżu innych dogodnych punktów, takich jak hotel oraz restauracja. Zaledwie 1000 metrów od parkingu można zarezerwować nocleg w wygodnym i przyjemnym hotelu. Zaraz przy nim znajduje się restauracja, w której serwowane są tanie i pyszne posiłki. Dzięki temu, mogą Państwo zatrzymać się przed dalszą podróżą lub po przylocie, przy samym lotnisku na nieco dłużej. W ten sposób Parking Modlin 62 w połączeniu z rezerwacją miejsc noclegowych w hotelu, staje się świetną bazą wypadkową dla osób, chcących zwiedzić stolicę. W pobliżu parkingu znajduje się również sklep spożywczy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego parkingu. Jesteśmy przekonani, że profesjonalna obsługa, jak i również wszelkie udogodnienia sprawią, że Państwa podróż nabierze jeszcze lepszego wymiaru. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Nasi doświadczeni pracownicy postarają się rozwiązać każdy problem związany z Państwa podróżą. Służymy podpowiedzią, a także propozycjami wielu możliwości, tak aby podróż na lotnisko w Modlinie przebiegła bezstresowo oraz w pełnym poczuciu bezpieczeństwa o własny samochód.

Zapraszamy serdecznie wszystkich Państwa do nas – Lotnisko Modlin Parking 62 ul. Stanisławowo 23A.

KONTAKT

+48 508-652-002

+48 508-652-034

parking.modlin62@gmail.com

wspolpraca.parking62@gmail.com

Stanisławowo 23A 05-180 Stanisławowo

Współrzędne GPS : 52°27'52.6"N 20°43'15.6"E

NIP: 531-169-95-07

Współpracujemy z :

Parking Lotnisko Modlin - Parking 62

wypożyczalnia samochodów 62

Call Now Button